Kurumsal

Hakkımızda
Firmamız, penye boyalı örme kumaş , polar , % 100 polyester boyalı örme kumaş çeşitleri olarak çok geniş ürün yelpazesi ve kalitesi ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aranılan bir üretici olmayı hedeflemektedir.
Misyonumuz
Örme kumaş üretimi alanında faaliyet gösteren bir firma olarak, dünya standartlarındaki kalite anlayışıyla, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan ''stratejik bir portföyü'' gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine daima yeni ürünler sunmaktır. Vizyonumuz
Çevreye karşı duyarlılığa önem vererek, doğru kalite ve fiyatı temel ilke olarak gören ve geliştiren, geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde tutan , ekip ruhu ve anlayışı ile çalışarak, en iyi şekilde çalışmalar yapıp uluslararası kuruluşlarca belgelenmiş, dünya standartlarında bir kuruluş olarak çalışmalara devam ettirmek Değerlerimiz

  • En iyi hammadde tedariğini yapmak,
  • Üretimde en son teknolojiye sahip makineleri kullanmak,
  • En kalifiye, işinde uzman elemanlarla çalışmak,
  • Ürünü düzenli kalite-kontrol sürecinden geçirmek,
  • En iyi ürünü üretmek,
  • Müşteriyi kazanmayı dost kazanmak saymak,
  • Çevreyle barışık, yaşama saygılı bir üretim süreci oluşturmak

Çevre Politikamız
Ürettiğimiz ürünlerin çevreye karşı etkilerini önceden belirleyip, değerlendirerek amaç ve hedeflerimizi belirlemekteyiz.
Hedeflere ulaşmayı, çevrenin korunmasını ve koruma önlemlerinin sürekli olarak geliştirilmesini sağlamak için gerekli çalışmaları yapmaktayız.
Çevre koruma çalışmalarının temelinin, sorunun kaynağına yönelik çözümler araştırmak olduğunun bilincine varıp, üretimin ilk adımından son adımına kadar çevre koruma prensibini aktif bir şekilde ele almaktayız.
Doğal kaynakları ve enerji kullanımını azaltmaya yönelik çalışmalar ile çevre bilincine önem veren bir şirket olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
Toplum ile diyaloga önem vererek, yaşadığımız dünyanın korunmasına yönelik çalışmalara aktif olarak katılıp işbirliği faaliyetlerine devam etmekteyiz.